Російський форум продажу 2018

401

У 2018 році з 26 по 29 квітня пройде «Російський форум продажів». Must have подія для підприємців, комерційних директорів і продавців будь-якого рівня. П’ятий рік поспіль захід є головною освітньої та комунікаційним майданчиком сфери продажів. Форум надає учасникам можливість ділитися своїми ідеями, отримувати цінні поради від експертів, дізнаватися вирішення проблем у бізнесі, знаходити партнерів для подальшого розвитку на ринку.

Комунікаційний майданчик збере експертів-практиків міжнародного рівня, представників топ-100 b2b компаній Росії. На форумі виступлять більше 50 спікерів, які розкажуть про нові методики і тренди в продажах, поділяться досвідом і перевіреними технологіями.

Новий формат заходу – паралельне виступ спікерів у двох залах. У Конгрес Залі відбудуться панельні дискусії, бізнес батли, шоу лекції. У Залі Майстер-класів спікери проведуть тренінги та воркшопи. По закінченні виступу учасники зададуть запитання спікеру. Кульмінацією першого дня Форуму стане Networking Night!

Вас будуть надихати:

  • Сергій Азімов — входить в рейтинг кращих бізнес-тренерів Росії 2016 за результатами дослідження компанії «SEReputation»
  • Олексій Манихин — засновник Prime Time Forums
  • Євген Колотілов – бізнес-тренер з продажів, автор 9 книг
  • Євген Жигилій – бізнес-консультант і бізнес-тренер, ген. директор ТОВ «ВЕЛЛЕР.РУ»
  • Вадим Дозорців — підприємець, засновник Berner&Stafford.

Інформація про спікерів і програмі на офіційному сайті форуму!

У холі всі дні форуму працює Експо Зона, в якій представлені партнери та спонсори заходу. Для стендистів участь у виставці – хороша можливість знайти нових клієнтів, так як під час кава-брейків делегати приділяють максимальну увагу виставці.

Захід також транслюється в прямому ефірі на інтернет. Відео можна переглядати з будь-якої точки світу. Учасники, які не можуть бути присутніми на заході особисто, отримують доступ до трансляції.

«Російський Форум Продажу 2018» пройде за підтримки більш ніж 350 партнерів, серед яких: інформаційне агентство «ТАСС», «Аргументи і факти», RG.RU, KudaGo.com, Infox, інтернет-проект cfin.ru, 2ГІС, REG.ru, Rabota.ru, видавничі доми «Альпіна Паблішер», «Пітер», Moscow Business School, «Манн, Іванов і Фербер», «Гастроном», New-retail.ru, Boomstarter, hh.ru, Mail.RU, InterMedia, Нетология і багато інших.

По закінченню форуму кожен учасник сформує для себе маршрутну карту розвитку бізнесу до кінця 2018 року, з визначенням ключових драйверів зростання і набором необхідних дій по кожному.

Залишай заявку на реєстрацію і отримання відеоматеріалів від спікерів вже зараз на сайті: https://clck.ru/DJ6pB

З питань акредитації ЗМІ:

Ільїн Данило

PR-фахівець

[email protected]

8-916-86159-79


Будь ласка, залиште це поле порожнім.

Підпишись на нашу розсилку і приєднайся до 1 267 передплатникам.

Перевірте Вашу поштову скриньку і підтвердіть свою підписку.