Як вибрати подарунок другу

8-31-2020
Що подарувати другу чи подрузі на Новий рік 2020 року - топ-15 оригінальних  ідей - НАШ

Що подарувати другу, подрузі, близькій людині?

Зрозуміло, все люблять, коли їм дарують подарунки. Але безумовно у кожного в житті був такий момент, коли подарунок, який йому вручає близька людина, не потрібен і взагалі не має до тебе жодного стосунку. В такий момент правила хорошого тону вимагають віддячити дарує, зробити вигляд, що про такий подарунок «ти мріяв все життя і ось твоя мрія збулася». Також хочемо вам порекомендувати СуперПуперс інтернет магазин подарунків.

Чи приємно самому дарувати подарунки? Звісно! Але, напевно, кожен відчував роздратування, коли після тривалих пошуків подарунка приходиш до висновку, що так нічого і не купив і не придумав, а часу залишилося не так вже й багато. І тому знову доведеться купувати річ, яка буде марно припадати пилом на полиці або в дальньому кутку. І це зовсім не тому, що ти байдужий до цієї людини, а тому що ти занадто замотаний, заплутаний у власних проблемах і справах, а в магазинах продають зовсім непотрібні речі, бо магазину, в якому продавалися б тільки оригінальні подарунки, ще не придумали.

Як же вибрати подарунок близькій людині?

Для того, щоб вибрати подарунок близькій людині, необхідно дотримуватися кількох простих правил, про які піде мова в даній статті далі.

Подарунок близькій людині повинен бути особистісним, підкреслювати інтереси і особливості тієї людини, для якого він призначається. І, звичайно ж, подарунок повинен приємно вражати і дивувати.

При виборі подарунка варто враховувати таємні смисли, які несуть за собою деякі дії або слова. Так, якщо людина досить часто в своїх розмовах згадує деякі предмети, швидше за все в його підсвідомості відклалося бажання заволодіти цими речами. А якщо ви подаруєте в святковий день саме цю річ, задоволення від подарунка і кількість приємних емоцій доставлять і вам масу задоволення. При виборі подарунка варто враховувати також хобі та інтереси близької людини. Багато колекціонують значки і магніти, предмети старовини, рідкісні книги, монети, зброя, іграшки. Від такого подарунка людині буде приємно ще й тому, що він буде знати, наскільки глибоко ви їм цікавитеся і знаєте його внутрішній світ.

Вибираючи подарунок коханій, необхідно мати на увазі ті речі, які дарує небажано.К них відносяться:

  • предмети, якими ви будете разом користуватися (набір постільної білизни, телевізор і т.п.)
  • заплановану довгий час назад річ (нове взуття, замість старої, новий одяг, натомість зношеної і т.п.)
  • парфумерію, враховуючи лише власний смак
  • будь-які подарунки, які даруються «винуватцеві торжества», але насправді призначені тільки вам (наприклад: чоловік збирається подарувати дружині набір електроінструментів або дружина подарувати чоловікові антипригарним посуд)
  • не слід дарувати близькій людині таку ж річ, яка вже є у друзів або знайомих, навіть якщо ця річ постійно викликає захват
  • небажано в якості подарунка використовувати тварин (якщо такий подарунок ви не обговорили заздалегідь)
  • предмети, що вказують на вік, ліки або предмети, якимось чином пов’язані з забобонами.

Якщо ви прагнете зробити оригінальний подарунок, виключайте всі магазинні варіанти і включайте фантазію. Ваш друг любить стильно одягатися або виділятися? – замовте друк на футболці красивого малюнка або фото, прикольною написи або життєвого девізу вашого друга (подруги), порадуйте «рідного автолюбителя» оригінальної наклейкою на авто. Для сентиментальних натур – альбом-блокнот з ретельно відібраними фотографіями, де кожна підписана і знаменує якусь важливу подію – відмінний варіант. А може ваш друг пише вірші – подаруйте йому книгу з його віршами – замовте друк книги в друкарні. Це може бути і автобіографічна книга з фото. Такий подарунок обов’язково викличе посмішку, адже згадуючи приємні моменти – ми відчуваємо «ті почуття минулих днів». Сміливо даруєте ласунам букети з цукерок, фруктові композиції. І, звичайно, даруйте посмішку, сонячний настрій і виключно позитивні емоції.

Ні в якому разі не слід відкладати покупку подарунка на останній момент. Обов’язково потрібно добре продумати, що ви подаруєте. А найголовніше – це вашу увагу, тепло і щирість. Красиві вірші, повітряні кулі, посмішка – підкреслять атмосферу свята і гарного настрою.

Також хочемо вам порекомендувати СуперПуперс