Поведінка в мережі: один день у пошуку Яндекс

453

Люди шукають що-небудь в інтернеті цілодобово. За загальною кількістю запитів майже завжди лідирують три теми: школа, кіно і порно. Вранці та вдень люди задають запити про навчання, ввечері запитують про фільми, вночі дивляться порно. Про зміну інтересів протягом дня краще говорять характерні теми — ті, якими в цей час цікавляться сильніше, ніж в середньому. Ми визначили ці теми і намалювали один день в пошуку Яндекса.

Джерело: Дослідження Яндекс

Ранок у пошуку наступає після 6 годин — у цей час кількість пошукових запитів починає зростати після нічного спаду активності. Насамперед люди запитують про погоду, включають радіо, з’ясовують значення своїх снів і вітають один одного з різними святами. Між 8 та 9 ще намагаються встигнути розібратися з особистими справами, а в 9 вже починається робочий день.

З 9 до 17 для пошуку найбільш характерні робочі і околорабочие теми — право, бізнес, виробництво (Гости, норми безпеки, класифікатори продукції). Разом з роботою люди шукають відповіді на різні питання, пов’язані з грошима і державними послугами — оформленням документів, платежами та іншим.

Близько 15 годин робота починає поступатися місцем розваг. Серед найбільш характерних пошукових тим з’являється перша неробоча — ігри. Після 17 робочих тем вже не залишається. У цей час інтерес до ігор досягає піку, також починають шукати рецепти — мабуть, для вечері — і мультики. Школярі приймаються за домашні завдання.

У 22 діти, судячи з усього, лягають спати — падає інтерес до мультиків і школі. Зате з’являються запити про красу і здоров’я, знаменитостей та спорті. До півночі найхарактерніша пошукова тема — кіно. Вночі інтерес до кіно зберігається, однак найбільш актуальними стають порно і інтимні послуги — до 5-6 ранку, поки не почнеться наступний день.

Оригінал статті за посиланням.

Будь ласка, залиште це поле порожнім.

Підпишись на нашу розсилку і приєднайся до 1 267 передплатникам.

Перевірте Вашу поштову скриньку і підтвердіть свою підписку.