Массфоловінг 2.0 — тільки на Zengram!

330

З сьогоднішнього дня, без додаткової плати, ви можете підписуватися на вашу цільову аудиторію, ставити їй лайки і залишати коментарі без головного побічного ефекту — ви залишите вашу стрічку постів і сторіс чистою.

Будь-який користувач, який хоч раз починав користуватися массфоловингом помічав, що стрічка миттєво починає заповнюватися публікаціями тих, на кого ви підписані.

І хоча це живі ” акаунти — це люди чужі. І давайте будемо чесні один з одним — вам навряд чи цікаво бачити, куди вони йдуть сьогодні ввечері або які красиві нігті роблять..

Одна справа, коли ви почали просувати свій магазин, зробили для нього окрему сторінку і навіть не заходьте в стрічку цього облікового запису.

Але як бути, якщо ви вирішили прокачати свій особистий аккаунт — стати блогером, створити свій особистий бренд або просто захотіли більше живих передплатників? Невже доведеться попрощатися з новинами від ваших друзів, близьких і улюблених блогерів?

До сьогоднішнього дня все було саме так, але..тепер у вас є массфоловінг 2.0 від Zengram!

Це справді нове слово в просуванні, унікальний алгоритм і підхід, який ви більше не зустрінете ні в одного сервісу для розкрутки в Instagram.

Більше того — з сьогоднішнього дня даний функціонал доступний абсолютно всім нашим клієнтам (як на звичайному режимі, так і на режимі PRO) і без додаткової плати!

Функціонал включається елементарно, просто зайдіть у налаштування і поставте галочку в чек-боксі «Приховувати публікації» під функцією «Підписки».

Ми знаємо, що значна частина наших клієнтів, саме з цієї причини не використовувала функцію підписок, а багатьох це в принципі зупиняло від просування за допомогою нашого сервісу.

Адже, за статистикою — саме підписки приносять нашим клієнтам найбільше живих передплатників і багаторазово збільшують ефективність просування.

Перед початком користування функцією — не забудьте відписатися від усіх тих, на кого ви вже встигли підписатися, а якщо кого-то з них потрібно залишити — скористайтесь «Білим списком», який доступний в налаштуваннях режиму PRO.

В даний момент наша команда працює над тим, щоб даний функціонал діяв і на старі підписки, зроблені Zengram — але на даний момент ми рекомендуємо від всіх відписатися.

А якщо ви переживаєте за те, що ви не зможете лайкати нові публікації тих, на кого ви підписані і вони турбуватимуться — увімкніть функцію “Лайкати своїх” і Zengram автоматично буде лайкати їх нові пости.

Так чого ви чекаєте, швидше заходите в налаштування особистого кабінету і починайте користуватися функцією!

Успішного просування, ваш Zengram!


Будь ласка, залиште це поле порожнім.

Підпишись на нашу розсилку і приєднайся до 1 267 передплатникам.

Перевірте Вашу поштову скриньку і підтвердіть свою підписку.