Russian Women Forum 2018 в Москві

303

З 22 по 24 вересня в World Trade Centre міста Москви і для всіх користувачів інтернету, команда Prime Time Forums проведе захід, де весь фокус уваги спрямований на саму прекрасну аудиторію.

Russian Women Forum 2018 вмістив в себе всі сфери життя сучасної жінки. Протягом 3 днів учасників будуть надихати більше 40 спікерів, яким є що сказати і чим поділитися.

Місія форуму — Бути середовищем для гармонійного розвитку, натхнення і нетворкінгу для жінок, які прагнуть до самореалізації і розкриття свого потенціалу в нашому усложняющемся світі.

На заході будуть представлені два зали: «Конгрес» і «Майстер-клас». Вони будуть розбиті за темами що б ви самі могли вибрати сферу для вивчення. Бізнес, харчування, стресостійкість, йога і безліч інших тем, які Вас хвилюють будуть розібрані в найдрібніших подробицях завдяки запрошеним експертам, серед яких:

Наталія Толстая — психолог, письменник, телерадиоведущая;

Людмила Терехова — математик, психолог. Особистий наставник і коуч VIP-персон

Катерина Портнягина — президент Transformator Women, 10 років в бізнесі, експерт в сімейних відносинах

Ольга Сонце Миколаєва – автор і виконавець пісень, 10 років в бізнесі, експерт в сімейних відносинах

Олексій Красіков — психолог-консультант когнітивно-аналітичного напрямку

Світлана Дьоміна — засновник ZigmundSmile, EmailShow, майстер делегування

І багато інших…

Підтримку заходу надають найбільші і прогресивні компанії Росії і країн СНД: Ощадбанк, HeadHunter, ForbesWomen, KudaGo, РИАНовости, GVA, ТАСС, RedBull, Intermedia, EventLIVE

Детальніше ознайомитися з програмою і ціною ви можете на сайті: http://ptf.su/rwf2018

Make your dreams come true!