Як вибрати стенд для успішного навчання

8-11-2020

not found

АТ Сівер взяло участь у виставці Комтранс в Крокус Експо.

Устаткування для кузовного ремонту SIVER

АТ «Сівер» розробляє, виробляє і продає обладнання для автосервісу. Будь-яке обладнання, що носить торгову марку SIVER, має високі споживчі властивості, високу якість і розумну вартість.

Стапель є невід'ємною частиною будь-якої ділянки кузовного ремонту автомобілів. Стапелі SIVER сьогодні широко відомі і успішно використовуються в Росії і країнах ближнього зарубіжжя з 1989 року. З 2009 року обладнання SIVER експортується в такі країни як Німеччина, Румунія, Еквадор, Болгарія, Єгипет, Таїланд, Бахрейн

SIVER постійно розширює лінійку виробленого обладнання.

Устаткування, вироблене на заводі в м Калуга:

Стапелі й стенди відновлення геометрії кузова виробляються з 1990 року

Шляхи ямні для схід-розвалу з 2008 року

Електронна вимірювальна система з 2009 року

Кола поворотні для схід-розвалу з 2012 року

Верстати для виправлення дисків, гідравлічні преси, пневматичні домкрати з 2018 року

Ви можете вибрати необхідне вам обладнання, виходячи з ваших потреб:

Перекатних рихтовочний стапель, який може бути переміщений в будь-який вільний для роботи місце. А в разі відсутності стапельних робіт, виконає функцію візки для автомобіля із знятим шасі. Завдяки низькій ціні, підійде для невеликої автомайстерні або в якості додаткового робочого місця в кузовний ділянку з великою пропускною здатністю. Детальніше…

Дана модель рихтувального стапеля (раніше «Експерт 2000»), отримала широке поширення завдяки оригінальній конструкції. Стенд оснащений підйомником, який спрощує установку автомобіля на захоплення. Два колеса, дозволяють переміщати стапель всередині цеху з використанням звичайного підкатна домкрата. Кращий вибір для кузовного ділянки з низькою або середньою пропускною здатністю. Детальніше…

Рихтувальний стенд для виправлення геометрії кузова для цінителів вільного простору: займає мінімум місця, дозволяє виконувати ремонт будь-якої складності. Установка декількох стендів в ряд, забезпечить високу пропускну здатність цеху, а в разі відсутності необхідності виправлення кузова, можете виконувати будь-яку іншу роботу на місці установки стапеля. Рекомендується для використання в кузовному ділянці будь-якого рівня. Детальніше…

Флагман модельного ряду. Стапель для кузовного ремонту SIVER E допоможе виконати роботи будь-якої складності. Два потужних силових пристрою забезпечать необхідний вектор і силу тяги. Зручність, простота і легкість використання роблять модель незамінною для кузовних цехів з високою пропускною здатністю. Детальніше…

АТ «Сівер» доповнило стапель SIVER E ще одну незаперечну перевагу – ножичний підйомник. Придбавши цю модель, ви не тільки зможете виконувати складний ремонт кузова, але і будете працювати із задоволенням. Ви зможете працювати в зручному для вас положенні, виконувати операції по підготовці низькорозташованих поверхонь (пороги, арки коліс). У разі установки в приямок, збереже дорогоцінний місце. Детальніше…

Стапель SIVER TC дозволить в стислі терміни відновити пошкоджену кабіну вантажного автомобіля будь-якої марки. Детальніше…

Стапелі Сівер – для зручного ремонту малолітражок і важкоатлетів-позашляховиків

Автомобільний стапель або авто стапель – неодмінний атрибут кожної сучасної автомайстерні. Всі, хто займається ремонтом автомобілів професійно, не допускаючи огріхів у роботі, викликаних доморощеним непрофільних обладнанням, приділяють досить багато уваги якості як легкого ручного інструменту, так і серйозних важких верстатів, що дозволяють працювати не тільки комфортно, але і на найвищому якісному рівні.

Цілком очевидно, що якісне обладнання для кузовного ремонту неможливо замінити навіть самими вмілими і працьовитими руками фахівців. Відновлення кузова автомобіля після аварії – це, звичайно, мистецтво, яке потребує не тільки майстерності, а й таланту від виконавця. Але навряд чи хтось сперечатиметься з тим, що одночасно – це ще й наука, де необхідна точність вимірювань і спокійне, поетапне проведення робіт. Тільки якісне кузовне обладнання може забезпечити якісну реалізацію задуманого. А сучасний високотехнологічний автостапель є, в прямому сенсі слова, основою для ремонту кузова.

Стапелі Сівер є стенди для правки кузовів, на яких машина закріплюється і піднімається, дозволяючи проводити ремонт на будь-якому пошкодженій ділянці. Випускається багато модифікацій, кожна з яких відповідає завданням, пов'язаним зі специфікою роботи над ремонтом певних марок автомобілів, ступенем їх пошкодження, а також просто смаковими перевагою майстрів.

Стапелі Сівер називаються професіоналами одними з найнадійніших і найбільш пристосованих до виконання найрізноманітніших робіт по відновленню кузова – від незначних пошкоджень до виправлення серйозної деформації кузовний рами. Стапелі Сівер вже більше 20 років випускаються в Росії, але з цього року все обладнання для кузовного ремонту Сівер збирається тільки з іноземних комплектуючих. Однак, за багатьма параметрами і стапелі, і стенди Сівер перевершують зарубіжні аналоги.

Як працює стапель для кузовного ремонту?

Деформація кузова автомобіля внаслідок перенесеної аварії – один з найбільш часто зустрічаються випадків, які змушує власників звертатися в ремонтні майстерні. Для того, щоб якісно провести ремонт, потрібно організувати найбільш зручний доступ до будь-якій точці кузова. Саме в цьому питанні і допомагає стаціонарне опорна РИХТУВАЛЬНЕ обладнання або стапель рихтувальний.

Фактично він представляє собою платформу, на яку в залежності від виду обладнання кріпиться автомобіль – або з чотирьох сторін, якщо це платформний стапель, або тільки з одного боку, якщо це рамний стапель. Комплект так само містить кілька силових стійок, які різноспрямованим багатотонним зусиллям можуть відновити не тільки правильний поверхневий обсяг кузова, а й геометрію кузовний рами.

Платформний стапель для кузовного ремонту вважається найбільш зручним для роботи і дозволяє усувати дефекти найвищого ступеня тяжкості завдяки тому, що машина утримується жорстким кріпленням з чотирьох сторін. Крім того, він украй зручний для установки автомобіля, дозволяючи справлятися з роботою зовсім невеликим колективам.

Рамний автостапель можна використовувати тільки для дрібного ремонту, з масштабними завданнями він не впорається з-за невисокого ступеня жорсткості кріплень. Зате він дозволяє проводити роботи під днищем машини.

Як правильно вибрати стаціонарне обладнання для кузовного ремонту?

Для того щоб правильно вибрати стапель для автосервісу, недостатньо добре уявляти собі обсяг і види робіт, з якими вам доведеться зіткнутися, не менш важливо враховувати ті умови, де вам належить його використовувати. Потрібно відзначити, що чим повніше і серйозно він обладнаний, чим більшою кількістю додаткових функцій він володіє. І, звичайно, тим менше кількість працівників, яке потрібні для установки автомобіля і безпосередньо проведення ремонтних робіт за максимально короткий термін.

З іншого боку необхідно враховувати і просторові параметри. Наприклад, стапель експерт або стапель Сівер У призначений для маленьких автомайстерень. Він виконаний на дуже високому технічному рівні, вкрай зручний і для роботи, і для зберігання, важливу роль відіграє і приваблива ціна. Однак його недолік полягає в тому, що подібний стапель застосуємо тільки для ремонту автомобілів малого і середнього класу. З точки зору економії простору одним з найпривабливіших є стапель кузовний Сівер Н.

Завдяки технічному рішенню своєї будови і вкрай високою функціональності стапелі широко застосовуються в майстернях безпосередньо при гаражах. Для роботи з важкими машинами підійде стапель для редагування кузова. Зручність його використання в автомайстерень полягає в тому, що рейки, складові несучу частину, не виступають з підлоги і в місці його розташування можна легко проводити будь-які інші роботи. Недолік – зайва стационарность, яка не дасть можливості використовувати таке обладнання в разі переїзду.

Додаткове кузовне обладнання

Зрозуміло, що для організації роботи автосервісу на дійсно високому сучасному рівні тільки стаціонарного обладнання для кузовного ремонту заводської збірки мало. Велике значення має можливість подальшої докомплектації моделі стендів і стапелів, що дозволяє розширювати згодом їх призначення.

Вибираючи велике кузовне обладнання, багато власників сервісів і ремонтних майстерень вважають визначальним параметром їх початкову вартість без додаткового обладнання, яке купується з плином часу. З огляду на це великою популярністю користується Стенд Експерт – 2000, який зроблений на найвищому рівні і дуже легко модифікується. У своїй базовій комплектації цей рихтовочний стенд має значні обмеження в роботі, але відрізняється низькою вартістю. До нього існують цілі комплекти додаткового обладнання, які дозволяють в результаті отримати практично універсальний стапель для кузовних робіт.

Потрібно відзначити, що практично всі моделі Сівер адаптовані під універсальну докомплектації і заміну деталей завдяки гнучкій взаємозамінності різних вузлів у різних моделей.

Цікаві статті

Сучасне обладнання для кузовного ремонту Професійне обладнання для автосервісу дозволяє якісно здійснювати всі види ремонту автотранспорту. Отже, щоб завоювати довіру клієнтів, необхідно в тому числі і сучасне обладнання для кузовного ремонту, малярних робіт або діагностики двигуна …

Також хочемо вам порекомендувати https://stendzp.com/