Як вибрати магазин креативних речей

8-31-2020

not found

Даний каталог брендів містить понад 2000 брендів роздрібної торгівлі та рітейлових мереж працюють на території Російської Федерації. Каталог брендів зібраний як зусиллями редакторського складу команди Shopolog, так і представниками самих брендів, що дозволяє підтримувати інформацію в найбільш актуальному стані.

Крім самого каталогу ми також підготували списки адрес на території Москви до більшості брендів, що дозволить вам швидко знайти найближчий з магазинів бренду. Або, восзпользовавшісь каталогом франшиз, підібрати точку, де даний франшизних бренд не представлений і, можливо, варто відкрити магазин.

Для більш зручного використання каталогу брендів ви можете скористатися контекстним пошуком або пошуком по категоріях, а використовуючи карту рітейлу Москви ви також оцінити місце розташування обраних брендів по їх геопозіціі. Якщо ж ви є власником або представником бренду / торгової марки і знайшли неточність, помилку або ваш бренд просто не представлений в каталозі брендів – обов'язково зв'яжіться з нами і ми це виправимо!

Підписатися на каталог компаній

Новини про оффлайн ритейлі

Кур'єри Delivery Club вже почали доставляти товари з магазинів мережі в Москві. Користувачам додатки Delivery Club доступні близько 5000 товарних позицій магазинів «Магніт» біля будинку, включаючи непродовольчі товари. Час доставки становить 30-45 хвилин.

далі →

Щоб скористатися послугою, покупцеві необхідно прийти в будь-який магазин «Зв'язкового» з необхідним набором документів: паспорт, водійське посвідчення, ПТС і діагностична карта. Після чого співробітник магазина допоможе клієнту підібрати вигідний варіант. Процес оформлення займе не більше 15 хвилин. Термін дії поліса ОСАЦВ становить 12 місяців.

далі →

Представлений аналіз складений на підставі статистичної вибірки знеособлених фіскальних даних, одержуваних тільки оператором фіскальних даних ТОВ «Такском». При цьому ТОВ «Такском» не несе відповідальності за невідповідність даного аналізу ринку інформаційних вибірках, складеним на підставі іншого масиву даних.

далі →

«Стрічка» почала тестувати систему навігації для покупців в магазині на обвідному каналі в Санкт-Петербурзі. Покупець, який використовує сканер для самостійних покупок, бачить на приладі карту торгового залу, розташування різних відділів і продуктів і своє місцезнаходження відносно них.

далі →

У роздрібних мережах фіксується саме помітне зниження частки продажів товарів по акціях і з застосуванням знижок за три роки. Аналітики відзначають, що в другому кварталі в грошовому вираженні показник знизився з 51,2% до 50,1% рік до року.

далі →

Також хочемо вам порекомендувати СуперПуперс