Як вибрати костюм для дайвінгу

8-30-2020
Як вибрати гідрокостюм для дайвінгу – Шахтёрский край

 

Правильний гідрокостюм для дайвінгу

В останні роки дайвінг став дуже популярним видом відпочинку серед любителів. Багато хто віддає перевагу купувати для цих цілей власне спорядження. Купувати мокрий гідрокостюм або сухого типу в інтернет магазині Батискаф.  Якому матеріалу віддати перевагу? У чому між ними різниця? – ці питання мучать всіх любителів. Щоб правильно вибрати, потрібно визначитися, для яких цілей і в яких температурних умовах буде експлуатуватися спорядження. Також хочемо вам порекомендувати Магазин дайвинга Батискаф 

типи гідрокостюмів

Костюми для дайвінгу діляться на два основних типи.

Костюм мокрого типу

Мокрий гідрокостюм виготовляється з неопрену. Цей матеріал являє собою пористу гуму, що складається з бульбашок, заповнених повітрям. Матеріал має високу теплоізоляцією і сам по собі не пропускає води. Однак костюм не є водонепроникним, так як рідина проникає по його краях і через застібки. Матеріал з зовнішньої і внутрішньої сторони покривають синтетичною тканиною, яка має властивість відбивати тепло.

сухий гідрокостюм

Гідрокостюм сухого типу виготовлений з водонепроникного матеріалу, що перешкоджає безпосередньому контакту тіла аквалангіста з водою. Існує два види сухого костюма:

  • Закритий гідрокостюм. Він забезпечує високу теплоізоляцію і розрахований на тривале перебування водолаза у воді. Такий вид спорядження виготовляється для професійних водолазів. Щоб надіти і зняти його, потрібно стороння допомога.
  • Гідрокостюм відкритого типу. У такому вигляді костюма відкритими залишаються обличчя і кисті рук. Одягається в поєднанні з лицьовими масками і рукавичками. Щоб ізолювати тіло від контакту з водою в такому вбранні передбачена обтюрация в області шиї і подвійні манжети (внутрішні та зовнішні) на рукавах, куди заправляються рукавички. Такий вид спорядження слід вибрати непрофесійним дайверам.

Для виготовлення костюмів сухого типу застосовують гуму або неопрен. Гумові костюми виготовляють на тканинній основі, що дозволяє не пошкодити його під водою при контакті з гострими предметами. Дизайн його розрахований таким чином, що передбачає простір для поддува повітря для кращої плавучості. Під костюми на гумовій основі в якості утеплювача рекомендується надягати вовняну білизну, здатне зберегти тепло під час плавання у воді низької температури.

Костюми з неопрена не вимагають додаткового утеплення, оскільки сам матеріал володіє теплоізоляційними властивостями.