Як вибрати іформационний стенд для школи

8-11-2020

Виробництво і продаж стендів

Замовити інформаційний стенд сьогодні не проблема. Справа за малим – вибрати підходящого виконавця. Але як не помилитися при виборі, щоб потім не кусати лікті? За якими критеріями вибрати «правильну» компанію?

ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ – в нашому каталозі   https://stendzp.com/  більше 2500 видів:

– стенди для дитячого садка;

– стенди для школи (класні куточки, кабінетні таблички, вивіски та ін.);

– інформаційні стенди (стенди для магазинів (куточок покупця-споживача), стенди для медичних установ та ін.);

– стенди для фотографій та інші ексклюзивні виставкові стенди;

БЕЗКОШТОВНИЙ ДИЗАЙН будь-якої складності –  шкільні стенди, стенди для початкової школи, стенди в дитсадок, інформаційні стенди для школи;

стенди

Сучасний світ – це світ великої кількості інформації. Для кожної людини важлива не тільки конкретна інформація, а й спосіб її донесення, особливо це стосується дітей та підлітків. Ми підсвідомо тягнемося до отримання нових відомостей з естетично привабливих джерел.

Наша компанія є вашим відмінним способом донести до ключової аудиторії ті чи інші дані за допомогою дійсно приємних для сприйняття і якісних джерел – стендів.

Що ми пропонуємо?

В асортименті нашої продукції більше 900 відмінних варіантів стендів для установ різної спрямованості:

  • Дитячих садків,
  • шкіл,
  • Медичних організацій,
  • офісів,
  • Магазинів.

Саме в цих установах завжди вкрай важливо виділити важливу і корисну інформацію, а також зробити її доступною для широкого кола осіб і мати можливість оновлювати дані в міру необхідності. Стенди – краще рішення для таких цілей, мобільне і сучасне. Наочні посібники для самих маленьких.

Стенди для дитячого садочка

Одним з найважливіших напрямків нашої діяльності є стенди для дитячого саду. На порівняно невеликій області стенду малюкам необхідно показати багато важливого і зробити так, щоб інформація максимально зацікавила їх і була зрозумілою. Для цього наші дизайнери використовують свою фантазію і найприємніші спогади з дитинства. Такі стенди виходять яскравими і барвистими, добрими і милими. Дітям буде цікаво їх розглядати, дізнаючись на малюнках героїв улюблених мультфільмів або забавних звіряток. Якщо дитину приверне красивий стенд, то він обов’язково спробує ознайомитися з інформацією, яку вихователі та керівники установи хочуть до нього донести. У цьому ключі особливо важливі наочні посібники з правил дорожнього руху, поведінки на воді або безпеки при пожежі.

Певна кількість інформації в дитячому садку призначається і для співробітників. Наприклад, профспілкові куточки або відомості про методичні роботах. У каталозі нашої продукції завжди є шаблони таких стендів, які стануть приємним для дитячого та дорослого очі доповненням в інтер’єр будь-якого дошкільного закладу.

Якщо вам необхідно купити стенди для дитячого садка, звертайтеся до нас. Ми пропонуємо тільки якісний і довговічний товар, мінімальні терміни виготовлення і прийнятні ціни.

Стенди для школи

Найпопулярніший стенд для школи – це, звичайно ж, розклад. Але ж біля нього, як всі ми пам’ятаємо, завжди висіла різна інформація, але уваги на неї ми звертали мало. У кращому випадку це був надрукований і відформатований текст в пластиковому кишені, а в гіршому – папірець, прикріплена кнопкою до стіни. Тож не дивно, що багато важливих відомостей проходило повз учнів.

На щастя, сьогодні можна кардинально поміняти ситуацію, і допоможуть в цьому стенди для школи від компанії «Каліпсо». Ми створюємо естетично привабливі і продумані з точки зору подачі інформації наочні посібники для холів і коридорів шкіл, для кабінетів різних дисциплін, класних куточків, учительській, медкабінета, бібліотеки та інших всіляких цілей. Наші стенди видно здалеку, причому це досягається не помітними буквами і ріжучими око квітами, а продуманим і грамотним дизайном.

Вам необхідно купити стенди для початкової школи, гімназії або ліцею? Ви звернулися за адресою. У каталозі товарів на сайті ви знайдете загальні та тематичні стенди на будь-який смак. Нічого із запропонованого вам не підійшло? Не біда! Звертайтеся до менеджера «Каліпсо» в вашому регіоні, і ми створимо для вас дизайн шаблону стенду абсолютно безкоштовно. Розкажіть про переваги усно або надішліть нам на електронну адресу ваш малюнок. У найкоротші терміни на стінах школи з’являться відмінні стенди, які довгі роки будуть прикрасою освітнього закладу.

Строго, але є. Саме цими словами можна характеризувати наочні посібники для медичних організацій і офісів. Інформаційні стенди в таких установах широко застосовуються. З їх допомогою можна розмістити корисні і важливі відомості: листівки, брошури, внутрішню документацію, інформацію про будь-якої медичної темі. Крім цього, в офісах, поліклініках, лікарнях затребувані різноманітні таблички:

  • Назва приміщення,
  • Інформація про співробітників кабінетів (посада, ПІБ),
  • Попереджувальні таблички (Палити заборонено, Чи не працює, Не турбувати і т.д.)

Залежно від змісту, друковані відомості можуть розміщуватися в декількох пластикових кишенях різних розмірів (А3, А4) або прикріплятися безпосередньо стендової дошці. Ми маємо можливість створювати стенди різних розмірів і форм. В основі нами використовується, як правило, пластик ПВХ на 3 мм.

У медичних установах завжди корисні стенди санбюлетеня на теми профілактики різних захворювань і важливої інформації про них (симптоми, лікування). Замовити стенд для офісів – це хороше рішення, щоб налагодити контакт між співробітниками і клієнтами, а також для того, щоб працівники завжди були в курсі свіжої внутрішньої інформації компанії.

Товари в нашому каталозі для таких організацій мають стриманий, але приємний для сприйняття дизайн. Широкий асортимент допоможе вибрати те, що ідеально впишеться в інтер’єр вашого офісу або медичного центру. А якщо відповідний дизайн ви у нас не знайдете, то ми його спеціально для вас створимо. Нашими послугами користуються великі компанії країни, а широка мережа філій по всій РФ (45 офісів) говорить про те, що ми надійний і досвідчений партнер.