Як вибрати годинник Apple Watch

8-6-2020
Кераміка, титан або сталь: які Apple Watch 5 вибрати?

Які Apple Watch купити в 2020 році — Series 1, 2, 3, 4 або 5

Яку модель Apple Watch вибрати та купити у 2020 році? У даній статті даємо відповідь на дане питання. І коротка відповідь такий: вибирайте на свій бюджету будь-яку з доступних моделей Apple Watch Series 3, 4 або 5.

Але це якщо просто хочеться купити якусь актуальну модель розумних годин Apple і не морочитися з вибором.

Але якщо Ви хочете розібратися в даному питанні більш детально і зробити дійсно відповідальний, максимально зважений вибір — то прочитайте цю статтю повністю. Мета статті — дати інформацію для роздумів. Так чи інакше, кінцеве рішення зможете прийняти тільки Ви. Також хочемо вам порекомендувати магазин Apple Харьков

Короткий огляд особливостей моделей Apple Watch

Що характерно, в 2020 році все ще можна купити нові смарт-Apple будь-якої серії. Звичайно, перша і друга серія Apple Watch вже майже стала раритетом і тим не менш на ринку ще доступні для покупки.

Виходячи з вищесказаного Ми порахували потрібним пробігтися по всьому модельному ряду розумних годин Apple і дати коротко особливості кожної серії.

Apple Watch Series 1

Оригінальне зображення Apple Watch Series 1

Apple Watch Series 1 почали продаватися в квітні 2015 року. Станом на 2020 рік дана серія розумних годин відверто застаріла як морально, так і технічно.

Якщо їх оновити до максимально доступної версії watchOS, то будьте готові до повільної і не комфортній роботі пристрою.

До того ж, акумулятор цього гаджета досить старий, так як проводився п’ять років тому. У більшості випадків, краще проходити повз даних годин і навіть не намагатися купувати в 2020 році.

Не дивлячись на досить жорсткі аргументи, Apple Watch Series 1 можуть рекомендуватися до купівлі для власників старої моделі iPhone 5. Починаючи саме з цієї моделі смартфона заявлена підтримка роботи Apple Watch серії 1.

Іншою потенційною цільовою аудиторією для смарт-годин першої серії є колекціонери техніки Apple. Якщо Ви вирішили зібрати у себе вдома повний модельний ряд Apple Watch, то тут без варіантів.

Apple Watch Series 2

Оригінальне зображення Apple Watch Series 2

Як і у випадку з годинником першої серії, нові Apple Watch Series 2 все ще можна знайти на ринку при бажанні. Якщо Ви все ще ходите з iPhone 5 і не збираєтеся міняти — то це Ваш вибір.

Починаючи з Apple Watch Series 3 мінімальна модель телефону — це iPhone 5 S. Друга серія Apple Watch, так само як і перша, вже зняті з виробництва і не продаються офіційно. Але ще доступні для покупки в деяких селлеров — залишки складських запасів.

Відверто застарілі Apple Watch Series 2, не рекомендуються до покупки: не продаються офіційно і відчутно поступаються за продуктивністю актуальним Apple Watch Series 3

Apple Watch Series 3

Оригінальне зображення Apple Watch Series 3

Apple Watch Series 3 за станом на початок 2020 року все ще продаються в офіційному магазині Apple. Представляють із себе бюджетний, доступний широкому колу потенційних покупців варіант.

Незважаючи на трохи більш мізерну функціональність, гіршу продуктивність і більш скромні технічні характеристики, у них є все необхідне.

Купивши розумні часті Apple третьої серії Ви ні в чому не будете відчувати себе дуже добре в порівнянні з моделями серії 4 і 5.