Російський Форум Маркетингу 2018

340

У Москві відбудеться «Російський Форум Маркетингу 2018» — масштабний бізнес-форум з маркетингу, реклами, PR & Digital

З 29 листопада по 1 грудня в Москві пройде «Російський форум Маркетингу 2018». З багатьох міст Росії з’їдуться представники бізнес-сфери. Ми будемо вчитися, пити каву і задавати багато питань. Обговоримо всі тренди маркетингу, испишем майже 2 000 зошитів, обміняємося візитками і номерами телефонів — це лише мала частина того, що ми будемо робити 3 дні.

На одному майданчику зустрінуться справжні експерти ринку і бізнес-просування: Гіл Петерсил (експерт з нетворкінгу і викладач Стартап Академії Сколково), Сергій Косенко (власник Kosenko Retail Group), Євген Гаврилін (засновник digital-агентства Nectarin, краудфандінг — платформа BOOMSTARTER) Ігор Ларін (директор з маркетингу рішень IBM в Центральній і Східній Європі), Ілля Балахнин (генеральний директор та керуючий партнер агентства Paper Planes), Олександр Пак (співзасновник клубу «Трансформатор»), Петро Осипов (лідер молодого покоління підприємців) та багато інших.

Нас підтримують друзі та партнери, серед яких інформаційне агентство «ТАСС», інформаційне агентство «Інтерфакс», «Аргументи і факти», RG.RU, KudaGo.com, geometria.ru інтернет-проект cfin.ru, 2ГІС, ExLibris.ru, Rabota.ru, видавничі доми «Альпіна Паблішер», «Пітер», «Манн, Іванов і Фербер», «Гастроном», New-retail.ru, Boomstarter, hh.ru, Mail.RU, InterMedia, Нетология і багато інших.

Якщо ви хочете бути в тренді, реєструйтеся на «Російську Тиждень Маркетингу 2018»

З питань співпраці та акредитації ЗМІ:

Ксенія Афанасенко

Реєструйтесь за посиланням: https://clck.ru/EdRAb


Будь ласка, залиште це поле порожнім.

Підпишись на нашу розсилку і приєднайся до 1 267 передплатникам.

Перевірте Вашу поштову скриньку і підтвердіть свою підписку.