Російська збірка counter-strike 1.6

12-10-2020
Скачать КС 1.6 Русская версия игры
 
 

Кс 1.6 російська версія завантажити

Counter strike 1.6 — культова гра, яка не потребує представлення. Вона вийшла в 2000 році, але все ще має безліч шанувальників серед олдскульних геймерів. Якщо ви хочете відчути дещицю ностальгії, розвинути навички в шутерах і просто отримати задоволення, зіпсувати враження може тільки відсутність російського перекладу. Спеціально для вас ми створили збірку з російською версією гри скачать cs 1.6.

Громадяни займають друге за чисельністю місце серед усіх країн, що грають в cs. Вони складають 12% від загального числа гравців, поступаючись тільки американцям і їх 17%. Ці дані, звичайно, бралися з бібліотеки гравців cs: go, але їх легко можна спроектувати на старішу контр-страйк 1.6. Ці цифри зайвий раз переконали нас створити якісну збірку з повноцінною російської локалізацією.

Встановивши цю збірку, ви отримуєте повністю русифіковану версію кс без будь-яких модифікацій, предметів та інших надмірностей, що змінюють баланс гри. Додатково ми пропрацювали тільки візуальну складову-додали скіни персонажів і зброї.

Завантажити кс 1.6 російською мовою набагато простіше, ніж шукати відповідний русифікатор, встановлювати його, а потім довго думати, чому той відмовляється працювати. Російська мова заздалегідь “вшитий” в створений нами клієнт. Від вас вимагається тільки завантажити гру і встановити її. Чи впорається навіть дитина.

Грати можна на будь-яких серверах, як і у випадку з оригінальною версією гри. Текстури, карти, механіка і все інше залишилося без змін. Ви можете не боятися, що в файлах затесався якийсь мод, безпосередньо впливає на геймплей.

На ігрову складову впливають тільки вбудовані конфіги. У нашій збірці використовуються налаштування, з якими в контр-страйк грають кіберспортсмени та інші pro. При бажанні їх легко змінити.

Чим цікава збірка кс 1.6 російською мовою

У переважній більшості шутерів сюжет грає далеко не першорядну роль, а в counter strike сюжету немає зовсім. Може здатися, що відсутність будь-якої історії робить необов’язковим наявність російської мови для отримання повноцінного ігрового досвіду, але це не до кінця вірно.

Вискакуючі повідомлення на незнайомій мові можуть збентежити геймера під час бойових дій. На звикання до інтерфейсу і геймплею йде значно більше часу. Російська локалізація дозволяє відразу вникнути в ігровий процес, приділяючи менше часу вивченню.

Особливі труднощі виникають при спілкуванні в чаті. Ранні версії 1.6 взагалі не підтримували кирилицю. Доводилося писати і читати незрозумілі повідомлення, написані «vot tak».

Cs 1.6-найвідоміша і популярна гра з цієї серії. Для неї давно створено безліч аматорських перекладів різного ступеня якості. Незважаючи на це, ми кинули всі сили, щоб створити кращу збірку з російською локалізацією. Її відрізняють:

  • скрупульозний переклад. Ніяких “витрачено” і іншої машинної плутанини. Ми хочемо зберегти ваші враження від гри, а не поповнювати фонд крилатих виразів;
  • озвучені репліки. Обидві фракції говорять з інтонацією, яка відповідає її “статусу”, що в рази підвищує рівень залученості в ігровий процес;
  • акуратна робота з ресурсами і текстом. Пошук, витяг, перетворення і повторна збірка — ті етапи, на яких виникають проблеми у недосвідчених мододелов. При неакуратній роботі з’являються непереведені шматки тексту або помилки;
  • комплексна перевірка. Ми особисто перевіряли як технічні моменти, так і якість перекладу в лінгвістичному сенсі.

 Ви можете бути впевнені, що гра не похитне ваше крихке психічне здоров’я. Крім того, локалізація включає переклад реплік і підтримку кирилиці. Ви зможете переключити мову повідомлень так само легко, як робите це в своїй операційній системою. Так, нікнейм теж можна прописати кирилицею.

Файли гри перевірені кращими антивірусами. Вони не можуть завдати шкоди вашій операційній системі.

Качайте counter-strike 1.6 російською мовою і насолоджуйтеся комфортною грою. Якщо у вас з’явилися зауваження або побажання — залиште свою думку в коментарях. Зворотний відгук дає нам можливість робити більш досконалі проекти.