Ательє одягу masterskaya24

9-21-2020

Оновити свій гардероб стильним і унікальною одягом – мрія кожної успішної людини. Природно, шопінг по бутиках – це рішення даної проблеми, але цей варіант вимагає величезних витрат як фінансів, так і особистого часу. Сучасний ритм життя не стоїть на місці, тому актуальним стане скористатися послугами професіоналів – ось чому варто звернутися в ательє. І саме в наше ательє masterskaya24! Чому ми? Все просто! У нашому ательє ціни на пошив є доступними і відповідають якості послуг, що надаються. Наші фахівці в короткі терміни, з усією відповідальністю підходять до кожного замовлення. На ваш вибір – більше п’яти тисяч найменувань тканини, на самий вибагливий смак і колір. Також хочемо вам порекомендувати ремонт одежды и ателье www.masterskaya24.com.ua/ в Києві.

Сам процес не займає багато часу. Ви можете вже чітко знати, що потрібно, або проконсультуватися з нашими співробітниками. Зателефонуйте нам для запису, або особисто відвідайте ательє masterskaya24 , після чого з вас знімуть мірки. Після обговорення вироби та внесення передоплати, ми виробляємо примірку. Недовге очікування, необхідний на виготовлення – і все, ви можете забрати готовий виріб! Природно, в разі потреби, ми готові його доопрацювати або підкоригувати – все залежить від вашого бажання. Несомнінним плюсом стане те, що на стадії обговорення вироби, ви можете побачити і буквально помацати матеріал, щоб більш повно представити те, що прагнете. Одяг індивідуального пошиття – це не просто індивідуальний дизайн. Перш за все, це зручність! На вигляд вона нічим не відрізняється від магазинної, а за якістю набагато перевершує його. Тут не буде недошита швів або прихованих дефектів – ви самі повністю перевіряєте виріб перед тим, як забрати його. Ну і головна відмінність – в нашому ательє ціни на пошиття приємно здивують навіть досвідченого клієнта.

Створення речей з особистого крою – питання дуже актуальне, якщо говорити про майбутній важливу подію, на якому ви повинні виглядати бездоганно. У магазинах, звичайно, можна знайти цікаву річ, але, як завжди, там повно штампів, що нагадують інкубатор. Такий одяг навряд чи допоможе вам виділитися з натовпу. У подібних випадках на допомогу приходять компанії, які надають послугу «індивідуальний пошив». Київ, звичайно ж, славиться своїми ательє і салонами, але ідеальний варіант і по ціновій політиці, і по якості роботи ви можете зустріти тільки у нас – в ательє «masterskaya24». І не має значення, що це – вечірнє плаття або строгий діловий костюм, прості штани або піджак, головне, щоб річ відображала характер, спосіб життя, смак і настрій. Послуги з індивідуального пошиття дозволяють значно заощадити час. Адже замість того, щоб годинами займатися не завжди результативним шопінгом, ви замовляєте оригінальний виріб, яке точно підійде вам. Ексклюзивна річ завжди буде цінуватися, адже вона включає в себе все неповторне і унікальне, що характеризує саме вас. В самому початку виникає ідея, ви можете придумати модель, про яку ви мрієте, або ж вибрати в каталозі варіант відповідно до тенденцій, які брав за основу дизайнер.

Майстер допоможе вибрати тканину, колірне рішення і порадить аксесуари, щоб образ був гармонійним і ефектним. Вартість залежить від моделі та складності роботи в кожному індивідуальному випадку. Після того, як ви визначилися з моделлю, майстер розробляє лекала, здійснюється перша примірка вироби. Кількість примірок залежить від складності моделі. Відвідавши фахівця вдруге, ви вже можете уявити, яким буде остаточний результат. Якщо Ви – ділова жінка, ми підберемо для вас костюм, в якому ви будете ідеально виглядати на діловій зустрічі з партнерами. Якщо ви активна людина, що працює в шоу-бізнесі, ми придумаємо яскраві варіанти, які б поєднували спонтанність і магнетизм. Якщо ви випускниця, ми зробимо з вас справжню принцесу. А якщо ви бажаєте, щоб ваша дитина на святі був в центрі уваги – і тут ми зможе втілити всі ваші ідеї.