Переваги стільниці зі штучного каменю

8-24-2020

Орлеан
 

Стільниця займає важливе місце в дизайні кухні, адже це місце, де ми кожен день проводимо багато часу, снідаємо, обідаємо, вечеряємо, збираємося всією сім’єю. Замінивши робочу поверхню, ми можемо досить сильно перетворити приміщення. Вибираючи її важлива невибагливість у догляді, стійкість до подряпин, довговічність і екологічність. Виробники пропонують дуже багато всіляких матеріалів, з яких може бути зроблена стільниця. Вони бувають з дерева, каменю, ДСП, і навіть з металу. У даній статті ми розглянемо, чому ж так привабливі кам’яні стільниці.

Що таке кам’яна стільниця і які у неї переваги

Кам’яні стільниці бувають з натурального або штучного каменю. Якщо камінь природний, то, як правило, це або граніт, або мармур. Одним з основних переваг є те, що такий матеріал не здуватися від вологи, як може статися з деревом або ДСП, і не настільки чутливий до перепадів температур. Замовити стільниці з штучного каменю Львів ви можете на сайті Mekado.

Мармур виглядає благородніше і вишукано, добре поєднується з дерев’яними предметами інтер’єру, відрізняється різноманіттям кольорів і візерунків. Недоліками мармуру є те, що він дуже чутливий до хімічних миючих засобів, перепадів температур, впливу кислот, а також його дорожнеча. Встановити мармурову стільницю бордового кольору може дозволити собі далеко не кожен. Якщо ви на це зважитеся, вам доведеться постійно обробляти її захисними засобами, але такий предмет буде гордістю вашої кухні.

Гранітні плити, використовувані при виготовленні стільниць, менш вибагливі до догляду. Вони не псуються від впливу кислот і хімікатів, поєднують в собі переваги натуральних матеріалів, і відносну дешевизну. Незважаючи на те, що такий матеріал виглядає не так привабливо як мармур, він все одно підкреслить унікальність дизайну вашого інтер’єру.

Стільниці зі штучного каменю набагато дешевше натурального. Як правило, застосовується акриловий камінь, змішаний зі смолою. У підсумку виходить візуальна схожість з природним. Виробники добиваються унікальною колірної гами, додавши до складу барвники, а також з’являється можливість виробляти безшовні вироби будь-якої форми і розмірів. При такому підході можна ідеально підібрати стільницю в колір інтер’єру, зробити монолітну стільницю з раковиною і не думати про стику двох різних матеріалів.

До недоліків кам’яних стільниць можна віднести те, що при пошкодженнях вони не підлягають ремонту і при цьому дорожче аналогічних виробів з ДСП.