Огляд професійного сервісу Zengram

0
3

Instagram з кожним роком тільки встигає нарощувати свою популярність. Нові користувачі з’являються щодня і з інтересом починають вивчати цю соціальну мережу. Притому зараз досить важко зробити таку сторінку, яка б швидко привернула цільову аудиторію. Успіх буває не завжди, а неабияку кількість часу і зусиль витратити доведеться в будь-якому випадку. Як уникнути подібних ситуацій? Я рекомендую користуватися спеціалізованими сервісами, які будуть ефективно займатися вашим просуванням.

Принципи роботи Zengram

За допомогою цього цікавого сервісу кожна людина зможе легко розкрутити власний профіль в Instagram і привернути увагу нових передплатників. Обмежень у Зенграма немає, тому його вийде налаштувати під будь-які клієнтські потреби.

Реєстрацію пройти не складно. Після цього будь-який користувач зможе користуватися сервісом в тестовому режимі протягом тижня. Раніше цей час складало лише 5 діб.

Щоб почати використовувати Zengram, потрібно визначитися з пошуковими критеріями, за якими ви плануєте залучати передплатників. Крім позначення цільової аудиторії, потрібно зробити таргетинг з допомогою геолокаціі і хэштегов. Далі платформа буде працювати в автоматичному режимі. Ваша участь у цьому процесі практично не потрібно.

Можливості цього сервісу

Аудиторія Instagram навряд чи зацікавиться вашими ідеями та послугами, якщо ви не будете займатися просуванням особистого профілю. Для грамотної реалізації в Zengram є ряд основних особливостей:

 • Автоматичні лайки. З їх допомогою і просувається ваш обліковий запис по певних пошукових запитах. Система видає профілем більше оцінок, тому в результаті його помітять куди більше юзерів.
 • На вашу сторінку підписуються не даремні нескінченні боти, а живі люди. У результаті популярність профілю зростає.
 • За допомогою функції «Відписки» ви зможете залучити тільки цільову аудиторію. Інші користувачі будуть відсіяні.
 • Автоматичне очищення допомагає позбавитися від настирливих комерційних акаунтів. Відповідно, аккаунт вийде розкрутити ще швидше.
 • Коментарі допоможуть вступати з людьми в діалоги. Щоб не обтяжувати клієнта ручною роботою, Zengram допоможе зробити все автоматично. Тому ви зможете займатися своїми справами, поки система розмовляє з вашими передплатниками.

Є дуже цікава і важлива функція, яка називається «АвтоДирект»

Коли у вас вийде залучити нового передплатника, платформа самостійно відправить повідомлення по заданому шаблону. Налаштовується функція легко.

Передбачено також мобільний додаток, і цей факт є великою перевагою. Програма доступна на телефонах з операційними системами:

 • Google;
 • Windows;
 • Apple.

За допомогою програми вийде:

 • без побоювань працювати з бізнес-профілем;
 • знизити негативні реакції від розробників Instagram;
 • працювати через хмарні сервіси;
 • ставити лайки до коментарям.

Алгоритми масслайкинга

Більш докладно мені хотілося б торкнутися теми масслайкинга. Півтора року тому багато користувачів Instagram стали посилено скаржитися на блокування своїх акаунтів. Чому ж так сталося? Все від того, що вони використовували незрозумілі сервіси для просування. У Zengram розробники не стали сидіти склавши руки. Вони розуміли, що проблема одного разу може торкнутися і їх клієнтів. В результаті вони придумали прості рішення, за допомогою яких тепер можна не боятися блокувань.

Тепер масслайкинг від Зенграм – це:

 • Зручні алгоритми. Завдяки їм ви відшукаєте коментарі передплатників, які є на інших сторінках. Що з ними робити? Звичайно ж, лайкати!
 • Підвищені умови безпеки. Якщо соцмережа раптово захоче заблокувати лайки, то Zengram візьметься за масслайкинг коментарів.
 • Покращена залучення передплатників. Людина помічає повідомлення, що його хтось лайкнув. Він одразу ж дивиться ваш профіль та лайкает що-небудь у відповідь.

Підбір акаунтів за статевою ознакою

Погодьтеся, що звичайний чоловік навряд чи буде цікавитися косметикою або купальниками. До чого я це кажу? Та до того, що при складанні бази обов’язково потрібно визначати стать потенційного клієнта. На вас же, напевно, намагалися підписатися акаунти, які в основному призначені для жінок? Саме в цьому і полягає проблема – люди бездумно користуються сервісами для просування, не виставляючи у налаштуваннях підлогу. Підсумок – злитий геть бюджет. У Zengram ж зроблені зручні системи фільтрації.

Для порівняння:

Сторонні сервіси

Zengram

Сервіс аналізує профіль і дізнається підлогу по аккаунту з Facebook. Однак не кожен заповнює його. Результат – неправильне визначення статі.

Аналізуються пости в соціальній мережі. Сервіс навчений розуміти підписи до постів. Стать визначається на основі закінчення дієслів.

Zengram здатний фільтрувати навіть порожні акаунти. Шанс зробити помилку прагне до нуля.

Ще одна досить цікава функція, про яку обов’язково треба поговорити. За допомогою програми у вас вийде:

 • збирати;
 • сортувати;
 • аналізувати облікові записи користувачів.

Це можливо завдяки підпискам, тегам і геолокациям.

Цікаво, що така опція підходить кожному. І абсолютно все одно, ви займаєтеся бізнесом і думаєте, як відродити продажу або ж використовуєте Instagram для самовираження. Може бути, ви бажаєте обзавестися новими знайомими? Найголовніше – поставити конкретні умови, за якими Zengram стане відбирати певні акаунти.

Сторінки: 1 2

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here