Обслуговування 1С

10-7-2020
1c-buh-8
 

Віддалене обслуговування програми 1С в останні роки стає все більш і більш популярним, і це не дивно. Самі основні операції, пов’язані з обслуговуванням програми 1С (такі як оновлення 1с, перенесення даних, налаштування програми, будь-які доопрацювання і т.д.), можуть бути виконані практично миттєво. Також хочемо вам порекомендувати послуги з автоматизації бізнес-процесів від фірми MIGSOFT.

Ось найголовніші переваги віддаленого обслуговування

  • Оперативність – більше не треба чекати приїзду фахівця по кілька годин. За виїзд фахівця протягом години доведеться істотно переплатити за терміновість, а з використанням віддаленого доступу Ви отримаєте кваліфіковану допомогу протягом декількох хвилин;
  • Безпека – всупереч розхожій думці, віддалене обслуговування абсолютно безпечно. Підключення до вашого комп’ютера здійснюється виключно з Вашої згоди; В процесі роботи ви бачите все, що робить фахівець і можете втрутитися в його дії в будь-який момент. Данні, що передаються під час сеансу зв’язку, шифруються з використанням сучасних стандартів шифрування. Таким чином, доступ третіх осіб до інформації на вашому комп’ютері повністю виключається; В спеціальному вікні ви можете спостерігати інформацію про всі переданих на ваш комп’ютер файлах, а також про файлах, що завантажуються з вашого комп’ютера.
  • Вартість далее  вартість вилученого обслуговування 1с, як правило, дешевше, в порівнянні з виїздом фахівця до вас в офіс, так як час, який зазвичай витрачається на дорогу, в даному випадку використовується з максимальною ефективністю.

Таким чином, віддалене обслуговування 1с це зручно, недорого, оперативно і абсолютно безпечно!

Вартість вилученого обслуговування 1с Оновлення типової конфігурації 1с (включаючи комплект регламентованої звітності) 1. 500 руб. Оновлення нетипової конфігурації 1с (включаючи комплект регламентованої звітності) від 2 500 руб. Перенесення даних, будь-які доопрацювання та ін. Від 1 000 руб. / Год