mvp функціонал

2-22-2020
Картинки по запросу "mvp функціонал"


Спойлер: запускайте складний сайт по частинах, а не разом. Що взагалі викликає труднощі при створенні сайтів. Функціонал і коли на сайті багато сторінок з різним дизайном. Найскладніше — все разом: і функціонал, і купа видовищних сторінок.
mvp функционал на сайті — це робота програмістів. Можна підняти сайт на готовій CMS або конструкторі сайтів, якщо їх функцій вистачає. Тоді не доведеться чогось програмувати. Але варто тільки захотіти більшого і здрастуй кастомна розробка. А хвостиком: нескінченні баги і тестування. 

Тепер про складності з – за кількості сторінок.
Якщо робити багатосторінковий сайт з однаковим дизайном всіх сторінок, то буде потрібно всього один шаблон. І раптово виявили, що звична схема запуску «під ключ» буксує в таких проектах. Адже як зазвичай роблять сайт. Беруть ТЗ, б’ються над ним скільки буде потрібно і викочують 100% остаточну версію. Пиляють до повного задоволення хоч рік, хоч два. Все це час замовник чекає на свій сайт, чекає абсолютно працездатним у всіх функціях. Адже жодна програма не працює на 100%, баги є завжди. Чим складніше програма, тим більше там потенційних помилок. При цьому Amazon — найтехнологічніший бізнес у Світі. Був би Джефф Безос найбагатшою людиною в Світі, якщо б він відклав запуск amazon. Та він би досі фиксил баги і ніякого Амазона взагалі не було б. Був би Джефф Безос найбагатшою людиною в Світі, якщо б він відклав запуск amazon. Порівняйте два підходи: класичний і поетапний.

У другому випадку сайт буде остаточно готовий приблизно за такий же час, як і в першому. Виграш — у більш ранньому запуску. Ви як хочете: почати заробляти через 2 місяці або через рік. Ви хочете заробляти через 2 місяці чи почекаєте рік. Запущу сайт, почну отримувати замовлення від клієнтів і писати блог. Я зберу зворотний зв’язок від клієнтів і отримаю безцінну інформацію про те, куди мені розвивати сайт. Решту додам на сайт в робочому порядку. Компанія Microsoft завжди викочує незакінчений продукт і допилювати його за відгуками. Це одна з найбагатших компаній — у неї правильних підхід. Мінімально життєздатний продукт (minimum viable product, MVP) — продукт, що володіє мінімальними, але достатніми для задоволення перших споживачів функціями. Основне завдання — отримання зворотного зв’язку для формування гіпотез подальшого розвитку продукту. Прискорений запуск MVP і планомірне ускладнення вже працюю-чого сайту. Ніяких більше проектів від світанку і до паркану. Вам потрібен ефектний корпоративний сайт.