Короткий огляд сервісу Webeffector

300

Створити сайт — це лише початок роботи, спосіб ефективно заявити про себе. Щоб він запрацював і почав приносити цільових відвідувачів, потрібно грамотно його просунути. Але, як правило, у компаній, що спеціалізуються на просуванні, висока вартість послуг, що не по кишені молодому бізнесу.
Рішення цієї проблеми є. Можна самостійно просунути сайт в пошукових системах за допомогою сервісу WebEffector. Мета застосування сервісу — максимально полегшити виведення сайту в ТОП Яндекс і Гугл, використовуючи сучасні інструменти SEO просування інтернет ресурсів.

Що пропонує сервіс WebEffector?

  • Унікальну технологію закупівлі посилань.
  • Автоматичний підбір ключових слів в рамках прийнятного бюджету.
  • Побудова плану SEO просування і підрахунок трафіку.
  • Відстеження помилок на сайті.
  • Пошук битих посилань.
  • Повний пакет додаткових послуг: від копірайтера до оптимізатора.

Що отримує власник сайту від WebEffector?

  • Просування свого веб-ресурсу можна почати негайно навіть при відсутності спеціальних знань у сфері оптимізації.
  • Для того щоб визначити, яке просування буде максимально ефективним для вашого сайту, WebEffector підбере оптимальний варіант для Яндекс і Google.
  • Налаштування WebEffector займе не більше 10 хвилин, а вартість просування набагато нижче, ніж у веб-студій. Наприклад, орендні посилання обійдуться в суму від 5 рублів на місяць за запит, вічні посилання — від 850 рублів за запит. Потрібно SEO-аудит, немає проблем. Вартість таких послуг для невеликих проектів від 1500 рублів. Хто знайомий з ринком просування, той розуміє, наскільки це невисокі витрати.

Як скористатися системою автоматизованого просування WebEffector?

Почати просування свого сайту можна вже прямо з головної сторінки сервісу. Достатньо вказати адресу сайту, регіональну прив’язку та вибрати пошукові системи для просування. Завдяки наявності повністю автоматичного режиму від власника сайту не потрібно спеціальних знань в області SEO. Однак для тих, хто вільно себе почуває в цих питаннях і воліє самостійно контролювати весь процес просування, існують альтернативні режими роботи сервісу.

Після реєстрації і вибору інтерфейсу система WebEffector проведе аналіз вашого сайту, підбере оптимальні ключові слова. Завдяки використаним технологіям автоматизації сервіс складе план просування, що включає розмір витрат на SEO, прогнозований трафік і термін виходу в ТОП пошуку.

Зручний інтерфейс системи дозволяє однаково ефективно працювати як професіонала в цій сфері, чиїм завданням є просування корпоративного ресурсу, так і новачкові, який хоче вивести в топ свій особистий сайт.

Додаткові послуги сервісу WebEffector

У сервісі WebEffector можна замовити аудит сайту, послуги вебмайстра, розробку сайтів та дизайну під ключ, консультації від фахівців WebEffector і багато іншого.

SEO-студіям WebEffector допоможе в якості інструменту для автоматизації великої кількості рекламних кампаній і візьме на себе рутинну роботу підбору семантики і збору статистики. Кожному клієнту в системі виділяється особистий аккаунт-менеджер, який допоможе розібратися в тонкощах просування. Налаштування системи проводиться безкоштовно.

Налаштування контекстної реклами в WebEffector

Для настройки рекламної кампанії необхідно виділити додатково пару хвилин особистого часу. Система WebEffector бере на себе всю складну роботу з детальною налаштуванні контекстної реклами. Все, що користувачу необхідно ввести деякі дані для старту, оплатити і запустити рекламну кампанію.

Ідея контекстної реклами проста: створені оголошення показуються в пошуковій видачі Яндекс і Google за запитами користувачів, що дозволяє залучати на сторінку тільки цільову аудиторію, зацікавлену саме у ваших послугах. Ви, як рекламодавець, платите тільки за реальні переходи, а не за покази, і самостійно визначаєте вартість за ці переходи.

Головна перевага рекламного модуля WebEffector перед аналогічними сервісами та агентствами контекстної реклами – практично повна автоматизація. Це означає, що ви, як користувач, прикладіть мінімум зусиль і скоротіть обсяг ручної роботи, як у налаштуваннях кампанії, так і в управлінні рекламою.

Автоматизація сьогодні в тренді. Вона дозволяє використовувати професійні алгоритми та стратегії, що гарантує перехід на якісно новий рівень рекламної кампанії. Сервіс самостійно формує семантичне ядро з ключових запитів, характерних для вашої тематики. Створює за Вас або найнятого фахівця рекламні оголошення і розмістить їх на рекламних майданчиках. Всього за 10-20 хвилин у вас з’явиться професійна контекстна кампанія, готова відразу приводити клієнтів з платного пошуку!

Сервіс здатний все це зробить самостійно! Зрозуміло, у вас є можливість спостерігати за ходом рекламної кампанії спостерігати практично в режимі онлайн і редагувати, якщо щось не влаштує в ключових словах, рекламних оголошеннях або стратегії контекстної реклами.

Сторінки: 1 2